KONKURS: TURBO

Szybki Konkurs: do wygrania wejściówka na pokaz filmu „TURBO”

turbo-movie-2013 

Wszystkich czytelników bloga zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie JEDNO POJEDYNCZE zaproszenie na pokaz najnowszej animacji studia DreamWorks – „Turbo”. Zaproszenie będzie można wymienić na bilet w dowolnie wybranym kinie sieci Multikino oraz Helios na dowolnym seansie filmu „Turbo”, zgodnie z obowiązującym repertuarem danego kina. Co nalezy zrobić, aby otrzymać wejścówkę?  W komentarzu do tego wpisu, należy tylko udzielić kreatywnej odpowiedzi na poniższe pytanie:

Głównymi bohaterami filmu „Turbo” są ślimaki, które biorą udział w wyścigach.  Jaki gatunek zwierząt powinien Twoim zdaniem doczekać się własnego filmu animowanego? O czym on powinien być? 

Autorka lub autor najciekawszej i najbardziej przekonującej moim zdaniem odpowiedzi (ważne: długość i forma odpowiedzi jest absolutnie dowolna), otrzyma nagrodę. Z racji krótkiej ważności zaproszenia, konkurs jest szybki, dlatego na odpowiedzi czekam do jutra, znaczy do soboty do godziny 17. Macie zatem 24 godziny na odpowiedź :) Proszę jeszcze o podanie MEILA (!) w tym samym komentarzu, w którym udzielacie odpowiedzi. Inaczej nie będę wiedział jak się z Wami skontaktować. Niniejszym zapraszam do zabawy i zyczę powodzenia!

Reklamy

4 komentarze do “KONKURS: TURBO

  1. To niełatwe pytanie, gdyż ciężko znaleźć zwierzę, które jeszcze nie doczekało się własnego filmu animowanego. Powstały już filmy z bohaterami ze wszystkich kontynentów, oceanów, przestworzy, zarówno tymi udomowionymi jak i dzikimi, żyjącymi i wymarłymi. Mało tego, w zasadzie co drugi (no może co trzeci) film animowany opowiada o przygodach jakiegoś zwierzaka. Ciężko wymyślić coś nowego.
    Gdybym jednak miał wybierać to postawiłbym na bizona, bo nie kojarzę żadnej produkcji z nim (w roli stworzenia rozumnego). Przy tym to piękne, silne i ciekawe zwierzęta, zamieszkujące dawniej spory obszar i koegzystujące z innymi ciekawymi gatunkami.

    muzealnik@yahoo.com

  2. Grając kiedyś w Państwa Miasta dowiedziałam się, że UKWIAŁ jest zwierzęciem, a nie rośliną. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek ktoś zrobił film o ukwiałach a to by była bardzo ciekawa historia. Proponuję tytuł „Symbioza – historia zakazanej podwodnej miłości” – dwie rodziny zaciekle walczące między sobą – de Ucviau i Błazę, dwie bliskie sobie postacie Diaphana Equina i Amphiprion kończą wieloletni spór między dwiema rodzinami i dochodzi do symbiozy, w której ukwiały i błazenki żyją po dziś dzień. To może byc prequel „Gdzie jest Nemo” :D

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s